mgr Paulina Czachor - Kukułka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

mgr Paulina Czachor - Kukułka

Stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy.

Wykształcenie: absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, ukończyła studium instruktorskie z dziedziny tańca jazzowego oraz instruktorski kurs kwalifikacyjny z nauczania języka angielskiego.

Na co dzień jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje również jako instruktor tańca, reżyser oraz choreograf. Jest osobą energiczną i pomysłową, dlatego też uwielbia tworzyć zajęcia wyzwalające ekspresję i kreatywność. Autorka i koordynatorka projektu profilaktycznego #nieSIEĆwdomu. Z wielką pasją walczy o szerzenie idei edukacji przez sztukę oraz ruch. Prowadzi swoją autorską stronę internetową www.zdalnienauczani.pl.

Zainteresowania: taniec, teatr, muzyka, zdrowy tryb życia.

Motto życiowe: „Bądź sobą – szukaj własnej drogi" . "Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada".