mgr Bartłomiej Śmiałek

Wychowawca świetlicy.

mgr Bartłomiej Śmiałek

Stopień awansu zawodowego - nauczyciel kontraktowy.

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne - pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Absolwent rocznej Chrześcijańskiej Szkoły Teatru Ruchu, trener Odysei Umysłu, instruktor zajęć cyrkowych.

Zainteresowania: pedagogika - której aspekty odkrywa codziennie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Cyrk - który czy to na scenie, czy na treningach jest obecny codziennie. Muzyka, szczególnie gra na perkusji, taniec nowoczesny - hip hop, break dance, kostka Rubika, muzyka, aktorstwo, origami.

Na co dzień zabiegany i uśmiechnięty oraz kreatywny człowiek z duszą artysty. Z wykształcenia pedagog serem artysta. Łączy swoje pasje z pracą z dziećmi jak tylko się da. Oprócz pracy w szkole prowadzi warsztaty cyrkowe i pokazy. Dodatkowo interesuje się muzyką, tańcem oraz majsterkowaniem. Jedna jednak z najważniejszych rzeczy jest rodzina z którą spędza każdy wolny czas. Zdecydowanie nie lubi nudy i stawia na kreatywność każdego dnia.